Wafel-Bitte
One Month Supply Bulk Mix, Pkg mix, One waffle maker
One Month Supply Bulk Mix, Pkg mix, One waffle maker
Regular price
$830.39 USD
Regular price
$600.00 USD
Sale price
$830.39 USD
Unit price
per
Couldn't load pickup availability
20 waffles per day for 30 days ($20 per day)= $600
16 units of packaged mix at $9 each=$144
(1) waffle maker at purchase price from Amazon= $86.39
Total=$830.39